Mailbox

Güvenlik ve veri korumaya odaklı bir Alman e-posta hizmeti sağlayıcısı olan Mailbox.org, web posta sunucusuna ve bulut ofislerine oturum açmak için YubiKey ile iki faktörlü kimlik doğrulama sunar.

Novartis

Merkezi İsviçre’de bulunan Novartis, dünya çapında yaklaşık 100.000 kişiyi istihdam eden önde gelen ilaç firmalarından biridir. Novartis, herhangi bir bilgisayardan ve konumdan Tek Oturum Açma özelliğiyle kurumsal bir web portalına erişimi sağlamak için YubiKey’i kullanır.

Dropbox

Merkezi San Francisco’da bulunan Dünya genelindeki 500 milyon kişi Dropbox’ı istedikleri şekilde, herhangi bir cihazda, nereye giderse gitsinler, çalışıyorlar. 200.000’den fazla işletme, Dropbox hesaplarına güvenli erişim için U2F uyumlu YubiKey’in kullanımını destekleyen Dropbox Business’i kullanmaktadır.

GitHub

11 milyon küresel kullanıcıya ve 27 milyon projeye sahip önde gelen yazılım geliştiricilerinin topluluğu olan GitHub, GitHub’un milyonlarca kullanıcısını ve hacimli hassas verilerini korumak için kimlik doğrulama sistemine U2F’yi inşa etti. Ayrıca GitHub, geliştiricileri kendi uygulamalarına U2F desteği oluşturmaya çağırıyor.

Cern

CERN, World Wide Web’in öncüsü ve dünyanın önde gelen bilimsel araştırma merkezlerinden birisi olan Avrupa Nükleer Araştırmalar Teşkilatı, kritik hizmetleri güvence altına almak için YubiKey’i kullanmaktadır.

Salesforce

Salesforce, dünyanın önde gelen çevrimiçi CRM hizmetiyle doğrudan çalışmak için YubiKey’i yeni nesil donanım doğrulama cihazı olarak seçti. YubiKey, dahili olarak Salesforce çalışanları tarafından da kullanılır.