İşinizi Koruyun

YubiKey, hesap çalınmalarını ortadan kaldırmak için donanım tabanlı kimlik doğrulamasını ve açık anahtar şifrelemesini birleştiren gelişmiş kimlik avına karşı yüksek koruma sunar.

YubiKey ezilmeye ve suya dayanıklıdır. Güvenilir, her zaman donanım güvenliği sağlar, hiçbir pil veya ağ bağlantısı gerekmez.

 

Kuruluşlar İçin Güçlü İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

 

 

Kuruluşunuzu güçlü kimlik doğrulama ile koruyun ve hesap devralmalarını ortadan kaldırın.

 

Gelişmiş “Kimlik Avı” Savunması

Kimlik bilgilerini çalmak için bir numaralı yöntem, çalışanlara, satıcılara ve müşterilere karşı “Kimlik Avı” saldırılarıdır. YubiKey, hesabın ele geçirilmesini ortadan kaldırmak için donanım tabanlı kimlik doğrulama ve genel anahtar şifrelemesini birleştirerek gelişmiş bir “Kimlik Avı” koruması sunar.

 

Kolay, Hızlı ve Güvenilir

ABD ve İsveç’te üretilen YubiKey, ezilmeye dayanıklı ve su geçirmezdir.  Her zaman donanım güvenliği sağlar, pil veya ağ bağlantısı gerektirmez. YubiKey elle Tek Kullanımlık Şifre yazmadan en az dört kat daha hızlı olup basit bir dokunmayla kimlik doğrulaması sağlar.

 

İndirimli BT Destek Maliyetleri

Yardım masası çağrılarının % 20-50’si, şifre sıfırlamalarında 1 numaralı BT desteği maliyetini sağlıyor. YubiKey, şifre destek olaylarını % 92 oranında azalttığı ve BT destek maliyetlerini düşürdüğü kanıtlandı .

 

Güvenilir Kimlik Doğrulama Lideri

YubiKey, dünyanın en büyük teknoloji, finans ve perakende şirketleri için güvenilir güvenli kimlik doğrulama seçeneğidir. 2007 yılında kurulan Yubico,  FIDO ittifakı tarafından kabul edilen U2F kimlik doğrulama standardının arkasında ödüllü bir liderdir.

“YubiKey’i kullanarak çalışanlarımız için güvenlik standartlarını artırdık.”

– Google-

     
Google, YubiKeys’i 70’den fazla ülkede 50.000’den fazla çalışan ve yükleniciye dağıtarak destek olaylarını% 92 oranında azaltmıştır.

 

Salesforce.com, YubiKey’in kuruluş çapında 3 işyerinde 17.000 çalışanına dağıtılmasını tamamladı.

 

Facebook, güvenli kimlik doğrulama için YubiKeys’i konuşlandırdı ve tüm dünya çapında çalışanlar ve yükleniciler için hesap devralmalarını önledi.

 

 

 

 

YubiKeys, 160’dan fazla ülkede binlerce şirkete ve milyonlarca kullanıcıya güçlü kimlik doğrulaması sağlar.

Kurumsal çapta çok faktörlü kimlik doğrulama

YubiKey, tek bir YubiKey’in VPN, kod imzalama, disk şifreleme ve yüzlerce hizmet ve yazılım sağlayıcısıyla kimlik doğrulama için kullanılmasını sağlayan çoklu kimlik doğrulama protokollerini destekler. SMS veya Mobile Push kullanarak iki faktörlü kimlik doğrulamadan farklı olarak, YubiKey güvenli giriş sağlamak için yazılım kurulumu, ağ bağlantısı veya cep telefonu gerektirmez.

 

Çoklu Kimlik Doğrulama Protokolü Desteği

YubiKey, kimlik doğrulama için birden fazla yöntemi destekler ve aynı anahtarın hizmet ve uygulamalar arasında kullanılmasını sağlar.

Akıllı Kart (PIV)

Microsoft ortamı için kullanıma hazır yerel entegrasyona sahip olan YubiKey, Akıllı Kart dağıtımı için oyunu değiştiriyor .

 

FIDO U2F

Tüm Android cihazlar ve modern tarayıcılar tarafından desteklenen web üzerinde çok faktörlü kimlik doğrulama için yeni bir standarttır. Yubico, FIDO U2F standartlarının ve FIDO Alliance’ın kurucu üyesinin ortak yazarıdır.

 

Tek seferlik şifre

YubiOTP’yi ücretsiz olarak YubiCloud kimlik doğrulama servisiyle entegre edin veya kendi TOTP veya HOTP sırlarınızı programlayın.

 

 

 

“YubiKey’i dahili intranet tabanlı parola yönetim sistemimizle entegre etmek 20 dakika ve 11 satırlık bir kod aldı.”

– Dyson-

 

Hızlı ve kolay açılır

ABD ve İsveç’te üretilen YubiKey, pilsiz, suya dayanıklı ve tüm bilgisayarlar ve platformlar tarafından desteklenmektedir. YubiKey, hem kullanıcı hem de destek ekibi için zamandan tasarruf sağlarken, kurumların azaltılmış destek maliyetlerinde önemli maliyet tasarrufları tanımasını sağlayarak riski azaltmak için tasarlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir