Kişisel Kullanımlar

Çoklu protokollü şifreleme cihazları ile kişisel hesaplarınızı güvenlik altına alın. Facebook, Instagram, Twitter, Gmail, Yandex, Dropbox ve bir çok sosyal medya platformu ile entegre olmaktadır.

 

KİŞİSEL KULLANIM İÇİN İki Faktörlü Kimlik Doğrulama 2FA

 

 

Birçok Hizmet İçin Tek Bir Anahtar

 

 

Yüzlerce hizmet YubiKey’i onaylı iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) yöntemi olarak desteklemektedir.

 

YUBIKEY ile Hesaplarını güvende tut

Online hesapların güvenliğini sağlamak için kullanıcı adları ve şifreler yeterli değildir. İnternet hizmetlerine giriş güvenliğini sağlamak ve kimlik avı saldırılarına ve kimlik hırsızlığına karşı korunmak için artık iki faktörlü kimlik doğrulaması (2FA) yapılması önerilir. YubiKey, Google, Dropbox, Facebook ve daha yüzlerce çevirimiçi hizmet tarafından destekleniyor.

 

Tek Dokunuşla Güvendesiniz

YubiKey tek dokunuşla güçlü kimlik doğrulama sunar. YubiKey, SMS kullanan iki faktörlü kimlik doğrulamadan farklı olarak, ağ bağlantısı veya bir mobil cihaza erişim gerektirmez. Kimlik doğrulaması yapmak için YubiKey’e dokunmanız yeterli.

Bilgisayarınızla kullan

YubiKey’i kullanmak için desteklenen bir hizmetin Güvenlik Ayarları’na gidin ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı seçin. Girişte, anahtarı mevcut bir USB bağlantı noktasına takmanız ve devam etmek için YubiKey’e dokunmanız istenecektir.

Akıllı telefonunuzla kullanın

NFC özellikli Android telefonlar için YubiKey NEO, kimlik doğrulama işlemini tamamlamak için yalnızca telefona tuşla basmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir