Security Key C NFC

Security Key C NFC Fiyatı: 45$+KDV (Türkiye içi kargolar ücretsizdir)

Yubikey ‘inizi Nasıl Satın Alabilirsiniz?  Satın almak istediğiniz ürün adı ve adeti ile birlikte info@yubiturkey.com adresine mail atın. Proforma faturanızı düzenleyerek size geri dönüş yapalım. Sizlerle paylaştığımız banka hesaplarımıza ödemenizi gerçekleştirin. Aynı gün adınıza ücretsiz kargo ile gönderelim.


Bu Ürün Hakkında

DOKUNMATİK – NFC özellikli Android, Windows 10 ve iOS cihazlar ve uygulamalar için Güvenlik Anahtarı C NFC’ye dokunmanız yeterlidir | Ayrıca herhangi bir standart USB-C bağlantı noktasına takılır
DAYANIKLI – Fiberglas takviyeli gövdeler anahtarı günlük yaşamdan korur
TAŞINABİLİR – Güvenlik Anahtarını bir anahtarlığa takın ve endişelenmeden taşıyın
UYUMLU – Güvenlik Anahtarı, herhangi bir standart USB-C bağlantı noktasına sığar
UYUMLULUK – Security Key, popüler web servisleriyle çalışır

Ürün Açıklaması
Güvenlik Anahtarı Serisi, kimlik avına karşı üstün savunma sağlayan, hesap ele geçirmelerini ortadan kaldıran ve güçlü kimlik doğrulama için uyumluluk gereksinimleri sağlayan donanım tabanlı bir kimlik doğrulama çözümüdür.

Güçlü Kimlik Doğrulama
Güvenlik Anahtarı Serisi, kimlik avı saldırılarına karşı etkili bir şekilde savunma yapmak ve hesap devralmalarını ortadan kaldırmak için donanım tabanlı kimlik doğrulama ve ortak anahtar şifrelemesini birleştirerek üstün güvenlik sunar. FIDO U2F ve FIDO 2 için destek sunar.

Şifresiz Etkin
Güvenlik Anahtarı Serisi, FIDO2 protokolü için destek sağlayarak kuruluşların parolasız bir geleceğe hızlanmasına yardımcı olur. FIDO2 yalnızca günümüzün iki faktörlü kimlik doğrulamasını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda güçlü tek faktörlü donanım tabanlı kimlik doğrulama ile zayıf parola kimlik doğrulamasını ortadan kaldırmanın da yolunu açar.

Kolay, Hızlı ve Güvenilir
Güvenlik Anahtarı Serisi, kullanıcıların kullanımı kolay bulduğu basit ve sezgisel bir kimlik doğrulama deneyimi sunarak hızlı benimseme ve kurumsal güvenlik sağlar. OTP veya SMS tabanlı kimlik doğrulamadan 4 kata kadar daha yüksek kimlik doğrulama hızlarıyla, güvenlik anahtarları pil veya ağ bağlantısı gerektirmez ve kimlik doğrulamayı her zaman erişilebilir hale getirir.

BT Operasyonel Maliyetlerini Azaltın
Güvenlik anahtarlarının kullanım kolaylığı ve güvenilirliğinin, parola desteği olaylarını %92 oranında azalttığı kanıtlanmıştır. Bu, Google’ın 70’den fazla ülkeye Google çalışanlarının dağıtımını açıklayan bir araştırma makalesinde belgelenmiştir.

Endüstri Liderinden Modern Kimlik Doğrulama
YubiKey, dünyadaki en büyük teknoloji, finans ve perakende şirketleri için güvenilir, güvenli kimlik doğrulama seçeneğidir. Buna en büyük 10 teknoloji şirketinden 9’u, en büyük 10 ABD bankasından 4’ü ve en büyük 3 küresel perakendeciden 2’si dahildir. Google, Facebook, Salesforce ve daha binlercesi dahil şirketler, bilgisayarlara, ağlara ve çevrimiçi hizmetlere hesap erişimini korumak için Yubico’ya güveniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir