Security Key NFC

Fiyat: 40$+KDV (Türkiye içi kargolar ücretsizdir)

Security Key ‘inizi Nasıl Satın Alabilirsiniz?  Satın almak istediğiniz ürün adı ve adeti ile birlikte info@yubiturkey.com adresine mail atın. Proforma faturanızı düzenleyerek size geri dönüş yapalım. Sizlerle paylaştığımız banka hesaplarımıza ödemenizi gerçekleştirin. Aynı gün adınıza ücretsiz kargo ile gönderelim.


Security Key NFC; Google, Facebook, Dashlane, GitHub ve Dropbox gibi belirli hizmetleri iki faktörlü kimlik doğrulamasıyla korumaya çalışan kullanıcılar için yalnızca U2F ile programlanmıştır.

  • USB-A portları için  
  • Anahtarlıklar için tasarlandı
  • Çarpışmaya dayanıklı, su geçirmez, pilsiz ve hareketli parça içermez

 

Şifre hırsızlığı, kimlik avı, hackleme veya keylogging dolandırıcılığıyla hesaplarınızı kaybetmekten mi endişe ediyorsunuz? Şimdi endişelenecek daha az şey var.

Yubico’nun Security Key NFC Güvenlik Anahtarı, yüksek güvenlikli, açık anahtarlı şifrelemeye dayanan özel olarak tasarlanmış bir YubiKey’dir. Dayanıklı ve uygun boyutta, sadece koruyucu kılıfından dışarı kaydırın, herhangi bir USB portuna takın ve Facebook, Google’ın Gmail’i, Google Cloud ve G Suite, GitHub, Dropbox gibi FIDO2 U2F protokolünü destekleyen herhangi bir web sitesiyle çalışır. Ve tek gereken sadece YubiKey üzerine basit bir dokunuş!

Nasıl çalışır – Kimlik doğrulaması için 2 basit adım

  1. FIDO 2 U2F’yi destekleyen herhangi bir uygulamanın giriş alanına her zamanki kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.
  2. Güvenlik Anahtarınızı alt tarafı (altın renkli) yukarı bakacak şekilde bir USB bağlantı noktasına takın.
  3. Güvenli giriş bilgilerinizi oluşturmak için Güvenlik Anahtarındaki altın düğmeye dokunmanız yeterlidir.

 

3 thoughts on “Security Key NFC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir