Yubikey 5C NFC

Yubikey 5C NFC Fiyatı: 65$+KDV (Türkiye içi kargolar ücretsizdir)

Yubikey ‘inizi Nasıl Satın Alabilirsiniz?  Satın almak istediğiniz ürün adı ve adeti ile birlikte info@yubiturkey.com adresine mail atın. Proforma faturanızı düzenleyerek size geri dönüş yapalım. Sizlerle paylaştığımız banka hesaplarımıza ödemenizi gerçekleştirin. Aynı gün adınıza ücretsiz kargo ile gönderelim.


YubiKey 5 Serisi, kimlik avına karşı üstün savunma sağlayan, hesap devralmalarını ortadan kaldıran ve güçlü kimlik doğrulama için uyumluluk gereksinimleri sağlayan donanım tabanlı bir kimlik doğrulama çözümüdür.

Bu Ürün Hakkında

BASİT – Hesap ele geçirmelerine karşı korumanın en etkili yolu
KOLAY – Sezgisel kullanıcı deneyimi ve hızlı kurulum, dağıtım ve kullanım
ÖLÇEKLENEBİLİR – Tüm işletme türleri ve boyutları için uyarlanmış sistemlerle bütünleşir
VERİMLİ – Parola sıfırlama veya hesap kilitleme için yardım masası biletlerini azaltın
MULTI-PROTOCOL – Kimlik doğrulama yöntemleri ve sistemler arasında köprü
UYUMLULUK – YubiKey 5 Serisi Çoğu web hizmetiyle çalışır

Güçlü Kimlik Doğrulama
YubiKey, kimlik avı saldırılarına karşı etkili bir şekilde savunma yapmak ve hesap devralmalarını ortadan kaldırmak için donanım tabanlı kimlik doğrulama ve açık anahtar şifrelemeyi birleştirerek üstün güvenlik sunar. FIDO2, Yubico OTP, OATH HOTP, U2F, PIV ve Open PGP dahil olmak üzere çoklu protokol desteği sunar. Kullanıcılar, yalnızca iki faktörlü kimlik doğrulamayı değil, aynı zamanda tek faktörlü parolasız oturum açma ve kullanıcı dokunuşu ve PIN ile bağlantılı çok faktörlü kimlik doğrulamayı da içeren güçlü kimlik doğrulama için en geniş seçeneklere sahiptir.

Şifresiz Etkin
YubiKey 5 Serisi, FIDO2 protokolü için destek sağlayarak kuruluşların parolasız bir geleceğe hızlanmasına yardımcı olur. FIDO2 yalnızca günümüzün iki faktörlü kimlik doğrulamasını desteklemekle kalmaz, aynı zamanda güçlü tek faktörlü donanım tabanlı kimlik doğrulama ile zayıf parola kimlik doğrulamasını ortadan kaldırmanın yolunu da açar.

Kolay, Hızlı ve Güvenilir
YubiKey, kullanıcıların kullanımı kolay bulduğu basit ve sezgisel bir kimlik doğrulama deneyimi sunarak hızlı benimseme ve kurumsal güvenlik sağlar. OTP veya SMS tabanlı kimlik doğrulamadan 4 kata kadar daha hızlı kimlik doğrulama hızlarıyla YubiKey, pil veya ağ bağlantısı gerektirmez ve kimlik doğrulamayı her zaman erişilebilir hale getirir.

BT Operasyonel Maliyetlerini Azaltın
YubiKey’in kullanım kolaylığı ve güvenilirliğinin parola desteği olaylarını %92 oranında azalttığı kanıtlanmıştır. Bu, Google’ın 70’den fazla ülkeye Google çalışanlarının dağıtımını açıklayan bir araştırma makalesinde belgelenmiştir. Dağıtımlar, YubiKey’in sayısız protokol, sistem ve hizmet için endüstri lideri desteği ile daha hızlı ve daha az maliyetlidir.

Endüstri Liderinden Modern Kimlik Doğrulama
YubiKey, dünyadaki en büyük teknoloji, finans ve perakende şirketleri için güvenilir, güvenli kimlik doğrulama seçeneğidir. Buna en büyük 10 teknoloji şirketinden 9’u, en büyük 10 ABD bankasından 4’ü ve en büyük 3 küresel perakendeciden 2’si dahildir. Google, Facebook, Salesforce ve daha binlercesi dahil şirketler, bilgisayarlara, ağlara ve çevrimiçi hizmetlere hesap erişimini korumak için YubiKey’e güveniyor.

4 thoughts on “Yubikey 5C NFC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir