Yubikey NEO

Fiyat: 50$+KDV (Türkiye içi kargolar ücretsizdir)

Nasıl Satın Alabilirsiniz?  Satın almak istediğiniz ürün adı ve adeti ile birlikte info@yubiturkey.com adresine mail atın. Proforma faturanızı düzenleyerek size geri dönüş yapalım. Sizlerle paylaştığımız banka hesaplarımıza ödemenizi gerçekleştirin. Aynı gün adınıza ücretsiz kargo ile gönderelim.


YubiKey NEO, uzaktan erişim ve VPN, şifre yöneticileri, bilgisayar girişi, FIDO U2F oturum açma (Gmail, GitHub, Dropbox, Facebook vb.) içerik yönetim sistemleri, popüler çevrimiçi hizmetler ve çok çeşitli uygulamalar dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalara erişim sağlamak için kullanılabilir.

Mobil iletişim için USB ve NFC’yi birleştirir, Tek Kullanımlık Şifre, akıllı kart ve FIDO U2F kimlik doğrulaması sağlar.

  • USB-A portları ve NFC aktif cihazlar için  
  • Anahtarlıklar için tasarlandı
  • Çarpışmaya dayanıklı, su geçirmez, pilsiz ve hareketli parça içermez
  • YubiKey 4 ile aynı özelliklerin çoğunu içerir

NFC Güvenlik Anahtarı
Tek bir cihazda, YubiKey NEO’nun hem kontak (USB) hem de temassız (NFC, MIFARE) iletişimi vardır. OpenPGP ve PIV dahil olmak üzere tek kullanımlık şifre, akıllı kart işlevselliği ve gelişmekte olan FIDO Alliance Universal 2. Faktör (U2F) protokolünü destekler.

NFC gerekmiyorsa veya daha küçük Nano form faktörü tercih edilirse, müşterilerin daha güçlü ve daha hızlı kripto içeren en son YubiKey YubiKey 4 veya YubiKey 4 Nano’yu satın almasını öneririz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir