Skip to content Skip to footer
pexels-pixabay-39584

Şirketimiz Globalict, Türkiye’deki tek yetkili Yubico yetkili satıcısıdır ve ilk resmi E-Ticaret Satış Sitesidir. Amacımız altyapınızın ve çevrimiçi hesaplarınızın en üst seviyede güvenliğini sağlayan entegre çözümler ve hizmetler sunmaktır. 

İhtiyaçlarınızı nasıl dinleyeceğimizi ve işleyeceğimizi çok iyi biliyoruz, her zaman doğru çözümü ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için tüm teknik araçları sizler için temin ediyor ve hizmetinize sunuyoruz. BT hizmetlerini %100 en yüksek güvenlik standartları ve garantiler doğrultusunda sunuyoruz. 

Uzmanlarımız, sizler için işlevsellik, Veri ve Güvenlik üçlüsünde sorunsuz çalışmayı sağlayan her türlü ihtiyacı çözümlemek için bilgi sistemleri tasarlar, geliştirir ve uygularlar.

Yubikey Nedir

 
YubiKey, çevrimiçi hesaplarınız için kullanımı kolay ekstra bir güvenlik katmanıdır. Tek bir YubiKey, e-posta, çevrimiçi hizmetler, uygulamalar, bilgisayarlar ve hatta fiziksel alanlarda oturum açma bilgilerinizi güvence altına almak için birden fazla işleve sahiptir.
 

Güvenin Anahtarı

En üst düzey kimlik avı savunması, ancak kullanımı kolay olan YubiKey, güven anahtarınızdır.

Güvenlik için inşa edilmiş amaç

Hesapların sanal olarak ele geçirilmesini önlemek için oturum açma kimlik bilgilerinizle ve YubiKey ile oturum açın.

Çok faktörlü kimlik doğrulama

Bir donanım kimlik doğrulayıcı ve bir PIN veya biyometri kullanan güçlü çok faktörlü kimlik doğrulama.

Neden bir YubiKey kullanmalısınız?

 
Kimlik avına dayanıklı iki faktörlü ve çok faktörlü kimlik doğrulama sağlayan bir donanım güvenlik anahtarı olan YubiKey ile dakikalar içinde güçlü güvenlik elde edin.

 

En sevdiğiniz uygulamalar ve hizmetlerle çalışır

Hesaplarınızı güvenceye almanın en güvenli yolu.

Daha fazla bilgi için tıklayın

Eski MFA neden çalışmıyor?

 

Parolalar son derece savunmasızdır

Parolaların oluşturulması ve çalınması kolaydır. Çalınan kimlik bilgileri, kötü niyetli aktörlerin güvenliği ihlal edilmiş bir kullanıcının kimliğine bürünmesine izin verir, ancak ek kimlik bilgileri ve bilgiler elde etmek için de kullanılabilir.

 

SMS ve diğer mobil MFA da kimlik avına açıktır

SMS veya mobil kimlik doğrulama, kimlik avına karşı savunmasızdır. Kimlik avına dayanıklı MFA, sizi ve verilerinizi korumanın modern ve etkili yaklaşımıdır.

 

 

Modern MFA,
kimlik avına karşı direnç sağlar

Modern FIDO/WebAuthn kimlik doğrulama protokollerini temel alan modern MFA ile kimlik avını durdurun ve fidye yazılımlarını önleyin.
Mesaj gönderin
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?