Yubikey 5 NFC

Fiyat: 50$+KDV (Türkiye içi kargolar ücretsizdir)

Nasıl Satın Alabilirsiniz?  Satın almak istediğiniz ürün adı ve adeti ile birlikte info@yubiturkey.com adresine mail atın. Proforma faturanızı düzenleyerek size geri dönüş yapalım. Sizlerle paylaştığımız banka hesaplarımıza ödemenizi gerçekleştirin. Aynı gün adınıza ücretsiz kargo ile gönderelim.


YubiKey 5 NFC, kimlik avına karşı üstün bir savunma sağlayan, hesap devralmalarını ortadan kaldıran, uyumluluğu sağlayan ve güçlü kimlik doğrulaması için genişletilmiş seçenekler sunan donanım tabanlı bir kimlik doğrulama çözümüdür. Bu anahtar Yakın Alan İletişimleri (NFC) ve USB-A bağlantı noktaları üzerinden güçlü kimlik doğrulaması sağlar.

YubiKey 5 NFC ile yeni, FIDO2’nin desteklenmesine olanak sağlar ve kuruluşların şifresiz giriş yapabilmelerini sağlar. YubiKey 5 NFC şunları içerir:

  • Güçlü tek faktör, iki faktörlü donanım ve çok faktörlü kimlik doğrulama desteği
  • Çoklu protokol desteği (Yubico OTP, OATH HOTP, OATH TOTP, U2F, PIV ve Açık PGP) ile güçlü kimlik doğrulaması ve zayıf şifre tabanlı kimlik doğrulamanın değiştirilmesini sağlayan yeni standart FIDO2.
  • Paylaşılan sırlar olmadan yüzlerce hizmet ile kutu entegrasyonu dışında.
  • Kullanımı kolay, hızlı ve güvenilir olan ve BT maliyetlerini önemli ölçüde azaltmak için ölçeklendirilmiş kusursuz bir kullanıcı deneyimi.
  • Çevrimiçi hesapları yetkisiz erişime karşı koru
  • NFC tarafından desteklenen Android ve iOS cihazları ve uygulamaları için dokunmatik esaslı kimlik doğrulama
  • Dayanıklı, su geçirmez ve ezilme dayanıklı
  • USB-A bilgisayar bağlantı noktalarına uyar ve anahtarlığınıza uyacak şekilde tasarlanmış

 

1 thought on “Yubikey 5 NFC

  1. Yubikey ürünleri arasından seçim yapmama Yubiturkey çalışanları çok yardımcı oldular 5NFC ürününü sipariş verdim. Banka hesaplarına havaleyi yaptım ve bir gün sonra ürün kargo ile elime ulaştı. Kargo ücretinide kendileri ödemişler. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir